PURA keramické umyvadlo Slim 82x46cm, bez otvoru, creta mat
PURA keramické umyvadlo Slim 82x46cm, bez otvoru, creta mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8885008 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 82,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 826 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 18.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015164811 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | béžová |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, creta mat PVC08
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
PURA konstrukce pod umyvadlo 82x46cm, černá mat MSP8228
na objednávku20 029 Kč
Při platbě předem pouze 18 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESTHER 2 LED svítidlo, 6 W, 280x14x107 mm, černá E27679CI
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
REA Nástěnné svítidlo 40cm zlatá OSW-07011
expedice do 12 dnů1 227 Kč
Při platbě předem pouze 1 178 Kč
Rea Svítilna nad zrcadlo LED 60cm - chrom OSW-08435
expedice do 12 dnů546 Kč
Při platbě předem pouze 525 Kč

