PURA keramické umyvadlo na desku, průměr 40cm, bílá mat 884609
PURA keramické umyvadlo na desku, průměr 40cm, bílá mat 884609
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-884609 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x14 cm |
| Průměr | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení, Zápustné |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 8.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937819983 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 719 Kč
Při platbě předem pouze 11 832 Kč
11 945 Kč
Při platbě předem pouze 11 112 Kč
12 719 Kč
Při platbě předem pouze 11 832 Kč
12 719 Kč
Při platbě předem pouze 11 832 Kč

