PURA keramické umývátko na desku, průměr 32cm, cenere mat 885417
PURA keramické umývátko na desku, průměr 32cm, cenere mat 885417
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-885417 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 32x12 cm |
| Průměr | 320 mm |
| Šířka | 320 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 4.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590012307 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | šedá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
12 203 Kč
Při platbě předem pouze 11 352 Kč
11 945 Kč
Při platbě předem pouze 11 112 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, broušená spodní hrana, 3 otvory, černá mat 94319326
na objednávku10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč

