MODO keramické umyvadlo na desku 50x35cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze
MODO keramické umyvadlo na desku 50x35cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9884011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | MODO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x13x35 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 15.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729354480 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, bílá lesk PVC11
expedice do 7 dnů1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KUBE X keramické umyvadlo 50x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94309009
na objednávku9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 50x47cm, bílá ExtraGlaze 9430111
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
11 945 Kč
Při platbě předem pouze 11 112 Kč
12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč

