PURA keramické umyvadlo na desku 60x38cm, ghiaccio mat 883715
PURA keramické umyvadlo na desku 60x38cm, ghiaccio mat 883715
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-883715 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x14x38 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení, Zápustné |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 13.7600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937818719 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | modrá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, ghiaccio mat PVC15
na objednávku1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 375 Kč
Při platbě předem pouze 11 512 Kč
10 483 Kč
Při platbě předem pouze 9 752 Kč
12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč
10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč

