PURA keramické umyvadlo na desku 60x38cm, bílá mat 883709
PURA keramické umyvadlo na desku 60x38cm, bílá mat 883709
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-883709 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x14x38 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení, Zápustné |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 13.7600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937815701 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, bílá mat PVC09
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
Mohlo by Vás zajímat
REA Sprchový kout Atlas 120x90 Brush Gold KPL-K4476
expedice do 12 dnů10 405 Kč
Při platbě předem pouze 9 989 Kč
Novea zalamovací kout, obdél., 90x120x200 cm, pravý, chrom ALU, sklo čiré, EC CK14823ZP
expedice do 7 dnů16 902 Kč

