PURA keramické umyvadlo na desku 60x38cm, agave mat 883704
PURA keramické umyvadlo na desku 60x38cm, agave mat 883704
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-883704 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x14x38 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení, Zápustné |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 13.7600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937829814 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | zelená |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 719 Kč
Při platbě předem pouze 11 832 Kč
12 375 Kč
Při platbě předem pouze 11 512 Kč
12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč
12 891 Kč
Při platbě předem pouze 11 992 Kč

