PURA keramické umyvadlo na desku, 50x35cm, blush mat 886024
PURA keramické umyvadlo na desku, 50x35cm, blush mat 886024
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-886024 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x16x35 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Červená/Růžová |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 8.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015169977 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | červená/růžová |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, blush mat PVC24
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Sprchový kout Mexen Mist T s výklopným mechanismem 120 x 90 cm, průhledný, zlatý - 8A4T-120-090-50-00
expedice do 10 dnů10 225 Kč
Mexen Velar L sprchový kout s posuvnou rukojetí 120 x 90 cm, grafit, chrom - 871-120-090-43-01
expedice do 10 dnů12 584 Kč

