PURA keramické dvojumyvadlo Slim 122x46cm, černá mat 8888126
PURA keramické dvojumyvadlo Slim 122x46cm, černá mat 8888126
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8888126 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 122,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 1226 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 32.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162954 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč
15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
NUBES keramické dvojumyvadlo 120x50cm, bílá ExtraGlaze 9625111
expedice do 7 dnů14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč
PURA keramické dvojumyvadlo Slim 122x46cm, bílá ExtraGlaze 8888111
expedice do 7 dnů12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč

