EZARA dvojumyvadlová skříňka 140x55x46cm, dub cuneo EZ141-2525
EZARA dvojumyvadlová skříňka 140x55x46cm, dub cuneo EZ141-2525
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140x55x46 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 550 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub cuneo |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 23.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113888 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
70 Kč
Při platbě předem pouze 66 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
PURA keramické dvojumyvadlo Slim 142x46cm, bílá ExtraGlaze 8889111
expedice do 7 dnů14 611 Kč
Při platbě předem pouze 13 592 Kč
1 058 Kč
Při platbě předem pouze 984 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARUBA konzole s policí 168,4x40x49 cm, černá mat ARK170
na objednávku14 611 Kč
Při platbě předem pouze 13 592 Kč
WAVE dvojumyvadlová skříňka 149,7x50x47,8cm, bílá WA151
na objednávku24 253 Kč
Při platbě předem pouze 22 738 Kč
38 483 Kč
Při platbě předem pouze 36 136 Kč

