NORM keramické dvojumyvadlo 125x50cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8627011
NORM keramické dvojumyvadlo 125x50cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8627011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8627011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NORM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 125x18x50 cm |
| Šířka | 1250 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 38.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590016848 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
NORM čelní držák ručníků 125cm, chrom PASAND125
na objednávku6 183 Kč
Při platbě předem pouze 5 752 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
NUBES keramické dvojumyvadlo 120x50cm, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 96259111
na objednávku15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč
NUBES keramické dvojumyvadlo 120x50cm, broušená hrana, bez otvoru bílá ExtraGlaze 96259011
na objednávku15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč

