PURA ECO bidet závěsný, 36x55cm, bílá mat
PURA ECO bidet závěsný, 36x55cm, bílá mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8867109 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x28x55 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Hmotnost / ks | 21.2550 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015167805 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KUBE X bidet závěsný 36x55cm, bílá ExtraGlaze 9465111
na objednávku9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
KUBE X bidet závěsný 36x55cm, bílá mat 9465109
na objednávku15 127 Kč
Při platbě předem pouze 14 072 Kč
PURA bidet závěsný, 36x55cm, cenere mat 8865117
na objednávku14 009 Kč
Při platbě předem pouze 13 032 Kč
PURA bidet závěsný, 36x55cm, bílá mat 8865109
na objednávku14 009 Kč
Při platbě předem pouze 13 032 Kč

