KUBE X bidet závěsný 36x55cm, bílá mat 9465109
KUBE X bidet závěsný 36x55cm, bílá mat 9465109
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9465109 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x55 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 19.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590010600 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Podobné zboží
MODO bidet závěsný 37x52cm, bílá mat 9864109
na objednávku12 891 Kč
Při platbě předem pouze 11 992 Kč
PURA bidet závěsný 36x50cm, bílá mat 8864109
na objednávku12 805 Kč
Při platbě předem pouze 11 912 Kč
KUBE X bidet závěsný 36x50cm, bílá mat 9464109
na objednávku13 407 Kč
Při platbě předem pouze 12 472 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ALCA APZ10BLACK-850BRASS Simple - Podlahový žlab s okrajem pro perforovaný rošt, mosaz
na objednávku2 540 Kč
Při platbě předem pouze 2 413 Kč
ALCA APZ5-TWIN+AEZ124-750 Spa Odtokový systém pro zabudování do stěny, pro vložení obkladu
na objednávku13 713 Kč
Rea Spádová lišta sprchové vaničky 100cm, černá REA-K3201
expedice do 12 dnů685 Kč
Při platbě předem pouze 658 Kč

