NUBES bidet závěsný 35x55cm, černá mat
NUBES bidet závěsný 35x55cm, černá mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9665126 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 35x28x55 cm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Ostatní | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 19.8500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162480 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PURA bidet závěsný, 36x55cm, černá mat 8865126
na objednávku12 891 Kč
Při platbě předem pouze 11 992 Kč
KUBE X bidet závěsný 36x50cm, černá mat 9464126
na objednávku12 203 Kč
Při platbě předem pouze 11 352 Kč
NUBES bidet závěsný 35x55cm, bílá mat 9665109
na objednávku15 127 Kč
Při platbě předem pouze 14 072 Kč
PURA bidet závěsný 36x50cm, creta mat 8864108
na objednávku12 805 Kč
Při platbě předem pouze 11 912 Kč

