PURA ECO bidet závěsný, 36x55cm, bílá ExtraGlaze
PURA ECO bidet závěsný, 36x55cm, bílá ExtraGlaze
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8867111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x28x55 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 21.2550 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015167799 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PURA bidet závěsný 36x50cm, cenere mat 8864117
na objednávku12 805 Kč
Při platbě předem pouze 11 912 Kč
PURA bidet závěsný 36x50cm, creta mat 8864108
na objednávku12 805 Kč
Při platbě předem pouze 11 912 Kč
MODO bidet závěsný 37x52cm, bílá mat 9864109
na objednávku12 891 Kč
Při platbě předem pouze 11 992 Kč
PURA bidet závěsný, 36x55cm, cenere mat 8865117
na objednávku14 009 Kč
Při platbě předem pouze 13 032 Kč

