MODO bidet závěsný 37x52cm, bílá mat 9864109
MODO bidet závěsný 37x52cm, bílá mat 9864109
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9864109 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | MODO COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 37x52 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 16.6550 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162459 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Podobné zboží
KUBE X bidet závěsný 36x50cm, bílá mat 9464109
na objednávku13 407 Kč
Při platbě předem pouze 12 472 Kč
KUBE X bidet závěsný 36x55cm, bílá mat 9465109
na objednávku15 127 Kč
Při platbě předem pouze 14 072 Kč
PURA bidet závěsný 36x50cm, bílá mat 8864109
na objednávku12 805 Kč
Při platbě předem pouze 11 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PURA bidet závěsný 36x50cm, ghiaccio mat 8864115
na objednávku12 805 Kč
Při platbě předem pouze 11 912 Kč
PURA bidet závěsný 36x50cm, bílá mat 8864109
na objednávku12 805 Kč
Při platbě předem pouze 11 912 Kč
KUBE X bidet závěsný 36x55cm, černá mat 9465126
na objednávku14 181 Kč
Při platbě předem pouze 13 192 Kč

