GRETA galerka s LED osvětlením, 50x70x14cm, bílá mat GT050-0031
GRETA galerka s LED osvětlením, 50x70x14cm, bílá mat GT050-0031
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-GT050-0031 |
- Zrcadlová dvířka v tenkém hliníkovém rámu
- 3 výškově nastavitelné skleněné police
- Zapnutí/vypnutí osvětlení přes externí vypínač
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | GRETA |
| Rozměr | 50x70x14 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | MDF/lamino |
| Směr otevírání | Pravé |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 6.00 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 457 lm |
| Výbava | Osvětlení, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 15.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913883538 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Police ke galerce, včetně uchycení, 50cm, chrom SH050
expedice do 7 dnů490 Kč
Při platbě předem pouze 456 Kč
Bezdotyková senzorová sada pro osvětlení galerky SZ700
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč

