PRIORI keramické umyvadlo na desku, ? 41 cm, modrá se vzorem PI036
PRIORI keramické umyvadlo na desku, ? 41 cm, modrá se vzorem PI036
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PRIORI |
| Rozměr | 41x15 cm |
| Průměr | 410 mm |
| Šířka | 410 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 410 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 8.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913947742 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | ostatní |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
8 290 Kč
Při platbě předem pouze 7 712 Kč
PUKETA skleněné gravírované umyvadlo na desku ? 42 cm, čirá TY165
expedice do 7 dnů4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 312 Kč
9 408 Kč
Při platbě předem pouze 8 752 Kč
FORMIGO betonové umyvadlo na desku, ? 39cm, písková FG314
expedice do 7 dnů6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč


