PAX vanová baterie do podlahy, bílá mat XA21/14
PAX vanová baterie do podlahy, bílá mat XA21/14
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XA21/14 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 46 mm |
| Výška | 920 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 780 mm |
| Hmotnost / ks | 11.5090 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913891014 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bílá |
Podobné zboží
SPY vanová baterie do podlahy, bílá mat PY21/14
na objednávku28 887 Kč
Při platbě předem pouze 26 872 Kč
Mohlo by Vás zajímat
TURSI vanová baterie do podlahy, černá mat TI021B
na objednávku42 131 Kč
Při platbě předem pouze 39 192 Kč
35 595 Kč
Při platbě předem pouze 33 112 Kč
SPY vanová baterie do podlahy, černá mat PY21/15
expedice do 7 dnů28 887 Kč
Při platbě předem pouze 26 872 Kč

