SPY vanová baterie do podlahy, bílá mat PY21/14
SPY vanová baterie do podlahy, bílá mat PY21/14
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY21/14 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 920 mm |
| Hloubka | 195 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 790 mm |
| Hmotnost / ks | 11.5100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913882135 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bílá |
| Tvar baterie | Kulatý |
Mohlo by Vás zajímat
ULTRATAP vanová baterie do podlahy, chrom UT021T
na objednávku30 332 Kč
Při platbě předem pouze 28 482 Kč
ULTRATAP vanová baterie do podlahy, černá mat UT021TB
na objednávku40 582 Kč
Při platbě předem pouze 38 107 Kč
29 231 Kč
Při platbě předem pouze 27 192 Kč
40 278 Kč
Při platbě předem pouze 37 822 Kč

