PAX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 3 výstupy, černá mat XA53/15
PAX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 3 výstupy, černá mat XA53/15
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 330 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 3 výstupy |
| Hmotnost / ks | 6.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942105 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramínko hranaté nízké, 400mm, černá mat SL102
expedice do 7 dnů1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
Nástěnná sprška s otočným kloubem, hranatá, chrom AB536
expedice do 7 dnů826 Kč
Při platbě předem pouze 768 Kč
SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, černá mat SL101
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
740 Kč
Při platbě předem pouze 688 Kč
Podobné zboží
18 481 Kč
Při platbě předem pouze 17 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat

