Nástěnná výtoková hubice, hranatá, 160mm, černá mat BO412 56094
Nástěnná výtoková hubice, hranatá, 160mm, černá mat BO412 56094
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BO412 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 0.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913978876 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | černá |
Mohlo by Vás zajímat

