VIENNA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz VO042BR
VIENNA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz VO042BR
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VIENNA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 160 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 1.5290 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913866678 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |
| Barva baterie | bronz |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ANTEA držák sprchy s vyústěním, bronz 981R6 56441
expedice do 7 dnů2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 175cm, bronz FLE10BR
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
ANTEA ruční sprcha, 180mm, mosaz/bronz DOC26
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
EPOCA ruční sprcha, 210mm, mosaz/bronz DOC106
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč

