KIRKÉ WHITE podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bílá páčka, zlato KI42BZ
KIRKÉ WHITE podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bílá páčka, zlato KI42BZ
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI42BZ |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ WHITE |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 1.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913844973 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ANTEA hlavová sprcha, průměr 200mm, zlato SOF2005
na objednávku6 355 Kč
Při platbě předem pouze 5 912 Kč
ANTEA držák sprchy s vyústěním, zlato 981R5 56442
na objednávku3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
EPOCA ruční sprcha, 220mm, mosaz/zlato DOC105
na objednávku1 883 Kč
Při platbě předem pouze 1 752 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042VG
expedice do 7 dnů6 101 Kč
Při platbě předem pouze 5 729 Kč
SPY podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat PY41/19
expedice do 7 dnů4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 472 Kč
4 119 Kč
Při platbě předem pouze 3 832 Kč
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat UT041G
expedice do 7 dnů3 600 Kč
Při platbě předem pouze 3 380 Kč

