PAX nástěnná sprchová baterie, bílá mat XA11/14
PAX nástěnná sprchová baterie, bílá mat XA11/14
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAX |
| 3D model | ANO |
| Hloubka | 142 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9430 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913890925 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bílá |
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 150cm, bílá mat FLE10BI
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
Podobné zboží
SPY nástěnná sprchová baterie, bílá mat PY11/14
expedice do 7 dnů4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 312 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, matná, černá - 895-070-000-03-30-70
expedice do 10 dnů3 471 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, stříbrná - 895-070-000-00-00-95
expedice do 10 dnů2 827 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, kartáčovaný nikl - 895-070-000-03-00-97
expedice do 10 dnů3 685 Kč
Mexen Lunar L jednokřídlá vanová zástěna 70 x 150 cm, průhledná, bílá - 897L-070-000-20-00
expedice do 10 dnů3 933 Kč

