ORBITER kulaté zrcadlo s koženým páskem ? 50cm, černá mat ORT050
ORBITER kulaté zrcadlo s koženým páskem ? 50cm, černá mat ORT050
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ORBITER |
| Rozměr | 50 cm |
| Průměr | 500 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 500 mm |
| Barva rámu | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Kruh |
| Výbava | Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 5.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913888410 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
| Barva | černá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
44 995 Kč
Při platbě předem pouze 43 426 Kč
35 062 Kč
Při platbě předem pouze 33 839 Kč
39 870 Kč
Při platbě předem pouze 38 479 Kč
44 875 Kč
Při platbě předem pouze 43 309 Kč


