NYX kulaté zrcadlo s LED osvětlením ø 50cm
NYX kulaté zrcadlo s LED osvětlením ø 50cm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | NYX |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50 cm |
| Průměr | 500 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 500 mm |
| Barva rámu | Bez rámu |
| Typ zrcadla | Zrcadla s osvětlením |
| Tvar | Kruh |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 11.50 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 1150 lm |
| Životnost (LED) | 20000 hod. |
| Výbava | Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 4.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113628 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | nepřiřazena |
| Barva | nepřiřazena |
Mohlo by Vás zajímat
714 Kč
Při platbě předem pouze 664 Kč
MIRRÓ galerka s LED osvětlením, 60x70x16cm, levá/pravá, bílá MC060-0030
expedice do 7 dnů10 440 Kč
Při platbě předem pouze 9 712 Kč
PLAIN zrcadlo 60x80cm, zakulacené rohy, bez úchytu 1501-26
expedice do 7 dnů791 Kč
Při platbě předem pouze 736 Kč
AROWANA zrcadlo v rámu 600x800mm, chrom AW6080
expedice do 7 dnů2 356 Kč
Při platbě předem pouze 2 192 Kč

