ONDA otopné těleso 400x1700 mm, chrom 1801-05
ONDA otopné těleso 400x1700 mm, chrom 1801-05
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ONDA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 400x1700 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 1700 mm |
| Objem | 5.18 l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar I |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění |
| Rozteč připojení | 300 mm |
| Výkon | 425 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 8 bar |
| Hmotnost / ks | 10.7200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913806926 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | chrom |
| Přípojovací rozteč 50mm | ne |
Příslušenství
3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
3 165 Kč
Při platbě předem pouze 2 944 Kč
Mohlo by Vás zajímat
DINA otopné těleso 300x1740 mm, verde mat IR376V
expedice do 7 dnů4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 472 Kč
PILON otopné těleso 196x1800mm, se třemi háčky pro ručník, bílá mat
expedice do 7 dnů6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč
COLONNA otopné těleso 298x1800 mm břidlice s texturou IR144
expedice do 7 dnů6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč


