COLONNA otopné těleso 298x1800mm, pískovec
COLONNA otopné těleso 298x1800mm, pískovec
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | COLONNA |
| Rozměr | 298x1800 mm |
| Šířka | 298 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Objem | 4.10 l |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar I |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 614 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 5 bar |
| Výbava | Držák ručníků: doplňková výbava |
| Hmotnost / ks | 18.1800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913117923 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | béžová |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
COLONNA držák ručníků 340x80 mm, nerez mat IRPA12
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
TWIN připojovací sada ventilů pro středové připojení, chrom CP401S
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
COLONNA držák ručníků 340x80 mm, nerez lesk IRPA10
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
BLOCK otopné těleso 280x1750 mm, bílá mat IR184
expedice do 7 dnů13 149 Kč
Při platbě předem pouze 12 232 Kč
COLONNA otopné těleso 298x1800 mm břidlice s texturou IR144
expedice do 7 dnů6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč
DINA otopné těleso 300x1740 mm, černá mat IR376B
expedice do 7 dnů4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 472 Kč

