DINA otopné těleso 300x1740 mm, černá mat IR376B
DINA otopné těleso 300x1740 mm, černá mat IR376B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DINA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 300x1740 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 1740 mm |
| Objem | 3.30 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 300 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 265 mm |
| Výkon | 335 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Hmotnost / ks | 9.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913927362 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | černá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ne |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Set krycích rozet kulatých, černá mat CP6135B
expedice do 7 dnů937 Kč
Při platbě předem pouze 872 Kč
MOA topná tyč s termostatem a bluetooth, 300 W, černá MOA-B-300
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
44 711 Kč
Při platbě předem pouze 43 152 Kč
44 711 Kč
Při platbě předem pouze 43 152 Kč
62 978 Kč
Při platbě předem pouze 60 781 Kč
66 865 Kč
Při platbě předem pouze 64 533 Kč


