ODETTA umyvadlová skříňka 57x50x43,5cm, bílá lesk DT060-3030
ODETTA umyvadlová skříňka 57x50x43,5cm, bílá lesk DT060-3030
- Lišta mezi zásuvkami v bílé barvě (možno vyměnit za jinou barvu - k dokoupení).
- Možnost výběru DTDL nebo Rockstone desky pro umyvadlo na postavení.
- Při instalaci keramického umyvadla KARE je nutné použít distanční podložky (součástí balení skříňky) a sifon URBINO s Click Clack výpustí (k dokoupení).
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ODETTA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 57x50x43,5 cm |
| Šířka | 570 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 435 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 26.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913885211 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
413 Kč
Při platbě předem pouze 384 Kč
662 Kč
Při platbě předem pouze 616 Kč
URBINO umyvadlový sifon šetřící místo s Click Clack, zátka chrom, 5/4", bílá 151.133.0
expedice do 7 dnů634 Kč
Při platbě předem pouze 598 Kč
MURALES nábytkový sifon šetřící místo, 5/4", odpad 32mm, bílá 151.032.0
expedice do 7 dnů497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
Mohlo by Vás zajímat
NIRONA umyvadlová skříňka 57x51,5x43 cm, dub Sherwood NR060-1515
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
12 858 Kč
Při platbě předem pouze 12 074 Kč
THEIA umyvadlová skříňka 56,4x70x44,2cm, 2xdvířka, bílá TH062-3030
expedice do 7 dnů6 416 Kč
Při platbě předem pouze 5 968 Kč
LARGO umyvadlová skříňka 59x60x41cm, dub benátský LA604
na objednávku9 320 Kč
Při platbě předem pouze 8 738 Kč


