ODETTA umyvadlová skříňka 118x50x43,5cm, dub stříbrný DT120-1111
ODETTA umyvadlová skříňka 118x50x43,5cm, dub stříbrný DT120-1111
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT120-1111 |
Dostupnost:
na objednávku
- Lišta mezi zásuvkami v bílé barvě (možno vyměnit za jinou barvu - k dokoupení).
- Možnost výběru DTDL nebo Rockstone desky pro umyvadlo na postavení.
- Při instalaci keramického umyvadla KARE je nutné použít distanční podložky (součástí balení skříňky) a sifon URBINO s Click Clack výpustí (k dokoupení).
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ODETTA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 118x50x43,5 cm |
| Šířka | 1180 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 435 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 37.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913891113 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
URBINO umyvadlový sifon šetřící místo s Click Clack, zátka chrom, 5/4", bílá 151.133.0
expedice do 7 dnů634 Kč
Při platbě předem pouze 598 Kč
GODIVA dvojumyvadlo, litý mramor, 119x44cm, bílá GU119
expedice do 7 dnů6 605 Kč
Při platbě předem pouze 6 144 Kč
MURALES nábytkový sifon šetřící místo, 5/4", odpad 32mm, bílá 151.032.0
expedice do 7 dnů497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
NIROX zrcadlo v rámu 1200x700mm, dub stříbrný NX127-1111
na objednávku5 014 Kč
Při platbě předem pouze 4 664 Kč
Mohlo by Vás zajímat
20 631 Kč
Při platbě předem pouze 19 192 Kč
22 351 Kč
Při platbě předem pouze 20 792 Kč
WAVE dvojumyvadlová skříňka 119,7x50x47,8cm, bílá/dub alabama WA120-3022
expedice do 7 dnů20 631 Kč
Při platbě předem pouze 19 192 Kč
18 911 Kč
Při platbě předem pouze 17 592 Kč


