OASIS podstavec pod umyvadlo, LED difuzor, ø 400x745mm, siena
OASIS podstavec pod umyvadlo, LED difuzor, ø 400x745mm, siena
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AS708-42 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x74,5 cm |
| Průměr | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 745 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | PVC |
| Hmotnost / ks | 9.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913135750 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit

