Keramické umyvadlo na desku, průměr 40cm, bílá
Keramické umyvadlo na desku, průměr 40cm, bílá
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x15 cm |
| Průměr | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 5.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913132551 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat
6 261 Kč
Při platbě předem pouze 5 824 Kč
FORMIGO betonové umyvadlo na desku, ? 39cm, zelená FG323
expedice do 7 dnů6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč

