OASIS police ke stěně 40x48cm, kompozit, černá mat
OASIS police ke stěně 40x48cm, kompozit, černá mat
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AS408-01 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x1,2x48 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Kompozit |
| Hmotnost / ks | 3.7170 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913135613 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
49 570 Kč
Při platbě předem pouze 47 841 Kč
30 900 Kč
Při platbě předem pouze 29 822 Kč
57 052 Kč
Při platbě předem pouze 55 062 Kč
55 943 Kč
Při platbě předem pouze 53 991 Kč

