OASIS podstavec pod umyvadlo, LED difuzor, ø 400x745mm, dub pimento
OASIS podstavec pod umyvadlo, LED difuzor, ø 400x745mm, dub pimento
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AS708-K2774 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x74,5 cm |
| Průměr | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 745 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | HPL laminát, PVC |
| Hmotnost / ks | 9.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913135903 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Vega vana 180x80cm panel + zástěna 50 cm, průhledná, černá 550118080X9505000070
expedice do 10 dnů8 437 Kč
Mexen Vega vana 180x80cm panel + zástěna 100 cm, transparent, chrom 550118080X9510000001
expedice do 10 dnů9 361 Kč
Mexen Cube vana 180x80cm panel + zástěna 120 cm, průhledná, černá 550518080X9012037000
expedice do 10 dnů10 775 Kč
Mexen Cube vana 180x80 cm s panelem a zástěnou 80 cm, černý fix vzor 550518080X9308007070
expedice do 10 dnů8 793 Kč

