OASIS podstavec pod umyvadlo, LED difuzor, ø 400x745mm, bílá mat
OASIS podstavec pod umyvadlo, LED difuzor, ø 400x745mm, bílá mat
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AS708-31 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x74,5 cm |
| Průměr | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 745 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | PVC |
| Hmotnost / ks | 9.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913135798 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Next vanová zástěna jednokřídlá 70 x 150 cm, černý vzor, růžové zlato - 895-070-000-00-70-60
expedice do 10 dnů3 003 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, pruhy, zlatá - 895-070-000-03-09-50
expedice do 10 dnů3 828 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, stříbrná - 895-070-000-00-00-95
expedice do 10 dnů2 827 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, matná, kartáčovaný nikl - 895-070-000-03-30-97
expedice do 10 dnů3 861 Kč

