NYMPHA otopné těleso 500x1520mm, chrom LLN152
NYMPHA otopné těleso 500x1520mm, chrom LLN152
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | NYMPHA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500x1520 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1520 mm |
| Objem | 6.30 l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 400 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 419 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Hmotnost / ks | 16.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913983405 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | chrom |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
4 119 Kč
Při platbě předem pouze 3 832 Kč
MOA topná tyč s termostatem, 400 W, chrom MOA-C-400
na objednávku2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
LIKIDO nemrznoucí teplonosná směs do otopných těles, 2 l LIKIDO
expedice do 7 dnů911 Kč
Při platbě předem pouze 871 Kč
Mohlo by Vás zajímat
MANACOR obklad Beige Argile 7,5x15 (0,5m2) (EQ-3) 26903
na objednávku1 405 Kč
Při platbě předem pouze 1 331 Kč
VILLAGE obklad Cloud 6,5x20 (0,5m2) (EQ-3) 25639
na objednávku1 405 Kč
Při platbě předem pouze 1 331 Kč
MANHATTAN dlažba Graphite 60x120 (1,44m2) MAH008
expedice do 7 dnů935 Kč
Při platbě předem pouze 886 Kč

