SILVANA otopné těleso 600x1500 mm, bílá IR163
SILVANA otopné těleso 600x1500 mm, bílá IR163
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SILVANA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 600x1500 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Objem | 6.60 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 700 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 680 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 5 bar |
| Hmotnost / ks | 22.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913889974 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | bílá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
KTX topná tyč s termostatem, 600 W, chrom KTX-C-600
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Alex vanová zástěna jednokřídlá 70 x 140 cm, černý vzor - 893-070-001-70-77
expedice do 10 dnů2 405 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, černý rám, stříbrná - 895-070-000-00-70-95
expedice do 10 dnů3 003 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, černý rám, kartáčovaný nikl - 895-070-000-00-70-97
expedice do 10 dnů3 003 Kč
Vanová zástěna Mexen Mist s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, chrom - 8A9-070-001-01-00
expedice do 10 dnů2 932 Kč


