NUBES keramické umyvadlo 80x50cm, černá mat
NUBES keramické umyvadlo 80x50cm, černá mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9622126 |
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 80x19x50 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| EAN | 8052015168437 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 27.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
NUBES čelní držák ručníků 80cm, černá PANB80N
na objednávku4 119 Kč
Při platbě předem pouze 3 832 Kč
20 115 Kč
Při platbě předem pouze 18 712 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Sprchový kout Mexen Lunar L Duo s pravým pantem 95 x 70 cm, průhledný, kartáčované zlato - 834L-095P-070L-55-00
expedice do 10 dnů14 157 Kč
Sprchový kout Mexen Exo s výklopným mechanismem 85 x 120 cm, průhledný, zlatý - 817-085-120-50-00
expedice do 10 dnů9 510 Kč
13 227 Kč
Při platbě předem pouze 12 448 Kč

