NUBES keramické umyvadlo 70x40cm, broušená hrana, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 96879011
NUBES keramické umyvadlo 70x40cm, broušená hrana, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 96879011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96879011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x19x40 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 18.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161339 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
NUBES keramické umyvadlo 80x50cm, broušená hrana, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 96229011
na objednávku9 967 Kč
Při platbě předem pouze 9 272 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, s odkládací plochou vpravo, bez otvoru, bílá 94569009
na objednávku16 933 Kč
Při platbě předem pouze 15 752 Kč
16 933 Kč
Při platbě předem pouze 15 752 Kč


