NUBES keramické umyvadlo 70x40cm, bílá ExtraGlaze 9687111
NUBES keramické umyvadlo 70x40cm, bílá ExtraGlaze 9687111
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9687111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x19x40 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 18.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018545 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Kovová krytka přepadu umyvadla, 30 mm, černá mat AR911
expedice do 7 dnů91 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
60 604 Kč
Při platbě předem pouze 58 490 Kč
70 339 Kč
Při platbě předem pouze 67 886 Kč
40 205 Kč
Při platbě předem pouze 38 802 Kč
38 915 Kč
Při platbě předem pouze 37 557 Kč

