NUBES keramické umyvadlo 60x40cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 9683011
NUBES keramické umyvadlo 60x40cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 9683011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9683011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x19x40 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 17.7600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018835 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Kovová krytka přepadu umyvadla, 30 mm, černá mat AR911
expedice do 7 dnů91 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč
NUBES čelní držák ručníků 60cm, černá PANB60N
na objednávku3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat

