NUBES keramické umyvadlo 50x40cm, černá mat
NUBES keramické umyvadlo 50x40cm, černá mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9682126 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 50x19x40 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| EAN | 8057729351991 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 13.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
NUBES čelní držák ručníků 50cm, černá PANB50N
na objednávku3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
TEKA Komínový odsavač par DLV 98660 TOS ST Stone Grey, š= 90 cm
expedice do 14 dnů13 990 Kč
Při platbě předem pouze 12 311 Kč
25 773 Kč
Při platbě předem pouze 22 423 Kč

