KUBE X keramické umyvadlo 50x47cm, bez otvoru, černá mat 9430026
KUBE X keramické umyvadlo 50x47cm, bez otvoru, černá mat 9430026
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9430026 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x16x47 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 17.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018453 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
KUBE X/NORM čelní držák ručníků 50cm, chrom PASAND50
na objednávku3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KUBE X keramické umyvadlo 50x37cm, bílá ExtraGlaze 9447111
expedice do 7 dnů5 495 Kč
Při platbě předem pouze 5 112 Kč
5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
NORM keramické umyvadlo 51x45cm, oblé, bílá ExtraGlaze 8646111
expedice do 7 dnů4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 50x37cm, bílá mat 9447109
na objednávku9 365 Kč
Při platbě předem pouze 8 712 Kč


