NUBES keramické umývátko 40x32cm, cenere mat 9684117
NUBES keramické umývátko 40x32cm, cenere mat 9684117
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9684117 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x16x32 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 8.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017364 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | šedá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, cenere mat PVC17
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
1 926 Kč
Při platbě předem pouze 1 792 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KUBE X keramické umyvadlo 45x35cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94859009
na objednávku9 279 Kč
Při platbě předem pouze 8 632 Kč
NUBES keramické umývátko 36x28cm, bílá ExtraGlaze 9638111
expedice do 7 dnů3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč
7 043 Kč
Při platbě předem pouze 6 552 Kč

