NUBES keramické umývátko 40x32cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, tortora mat 96849005
NUBES keramické umývátko 40x32cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, tortora mat 96849005
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96849005 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x16x32 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 8.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161261 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | šedá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, tortora mat PVC05
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
NUBES čelní držák ručníků 40cm, černá PANB40N
na objednávku3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
Mohlo by Vás zajímat
NUBES keramické umývátko 40x32cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, blush mat 96849024
na objednávku8 333 Kč
Při platbě předem pouze 7 752 Kč
NORM keramické umývátko 42x34cm, bílá ExtraGlaze 8685111
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
NUBES keramické umývátko 40x32cm, tortora mat 9684105
na objednávku7 043 Kč
Při platbě předem pouze 6 552 Kč
8 333 Kč
Při platbě předem pouze 7 752 Kč


