NUBES keramické umývátko 40x32cm, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 96849111
NUBES keramické umývátko 40x32cm, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 96849111
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96849111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x16x32 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 8.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017418 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, bílá lesk PVC11
expedice do 7 dnů1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Mist s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, chrom - 8A9-070-001-01-00
expedice do 10 dnů2 932 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, černý rám, stříbrná - 895-070-000-00-70-95
expedice do 10 dnů3 003 Kč
FISA vanová zástěna 700x1500mm, bílá mat, čiré sklo FS1072-W
expedice do 7 dnů3 264 Kč
Při platbě předem pouze 3 065 Kč


