NUBES keramické umývátko 40x32cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, cenere mat 96849017
NUBES keramické umývátko 40x32cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, cenere mat 96849017
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96849017 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x16x32 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 8.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161315 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | šedá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
NUBES čelní držák ručníků 40cm, černá PANB40N
na objednávku3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, cenere mat PVC17
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KUBE X keramické umyvadlo 45x35cm, černá mat 9485126
na objednávku8 419 Kč
Při platbě předem pouze 7 832 Kč
NUBES keramické umývátko 40x23 broušená hrana, bez otvoru, pravé/levé, černá mat 96369026
na objednávku7 817 Kč
Při platbě předem pouze 7 272 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 45x35cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94859009
na objednávku9 279 Kč
Při platbě předem pouze 8 632 Kč
4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 472 Kč


