NUBES keramické umývátko 40x32cm, bez otvoru, agave mat 9684004
NUBES keramické umývátko 40x32cm, bez otvoru, agave mat 9684004
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9684004 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x16x32 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 8.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018910 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | zelená |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
NUBES čelní držák ručníků 40cm, černá PANB40N
na objednávku3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
1 926 Kč
Při platbě předem pouze 1 792 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, agave mat PVC04
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, matná, zlatá - 895-070-000-03-30-50
expedice do 10 dnů3 647 Kč
Mexen Felix vanová zástěna jednokřídlá 70 x 140 cm, transparentní, chrom 890-070-001-01-00
expedice do 10 dnů2 672 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, pruhy, stříbrná - 895-070-000-00-09-95
expedice do 10 dnů3 185 Kč

